Vegeta logo

Політика конфіденційності

Компанія PODRAVKA d.d., головний офіс якої знаходиться за адресою: вулиця Анте Старчевича, 32, Копривниця (місто Копривниця), OIB: 18928523252 (тут і далі: PODRAVKA), в якості контролера персональних даних користувачів, яким надає свої послуги, розробила цю Політику конфіденційності відповідно до Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського парламенту і Ради від 27 квітня 2016 року “Про захист фізичних осіб у зв’язку з обробкою персональних даних і про вільне переміщення таких даних” і скасуванням Директиви 95/46/EC (Офіційний журнал Європейського Союзу L 119, 4.5.2016; тут і далі: GDPR (Генеральний Регламент про захист персональних даних)), який набув чинності з 25 травня 2018 року в Республіці Хорватія і всіх державах – членах ЄС, а також відповідно до Закону, згідно з яким вводиться в дію Генеральний Регламент про захист персональних даних (Офіційний вісник № 42/18, тут і далі по тексту: Закон), тобто відповідно до правових норм щодо захисту персональних даних в Республіці Хорватія та Європейському Союзі та найкращих європейських правил. 

В цій Політиці конфіденційності (далі – “Політика”) описано, як компанія PODRAVKA збирає, використовує і управляє вашими персональними даними, розміщеними на веб-сайті і доступними через використання сайту: https://vegeta.ua.

Ця Політика конфіденційності застосовується до всіх послуг, запропонованих компанією PODRAVKA, і її метою є чітке і прозоре інформування наших відвідувачів, партнерів і користувачів наших послуг (тут  далі – “Суб’єкти персональних даних”) про операції з обробки їх персональних даних і про їх права. 

Компанія PODRAVKA прагне захищати і поважати ваше приватне життя. Будь ласка, уважно прочитайте цю Політику, щоб зрозуміти, чому і як ми збираємо ваші персональні дані і як ми будемо їх використовувати. Що стосується персональних даних, які ми збираємо, компанія PODRAVKA є “контролером” і відповідно визначає необхідність і засоби обробки персональних даних. 

Як постачальник послуг веб-сайту, компанія PODRAVKA прагне захищати конфіденційність персональних даних.

Якщо у Вас виникли запитання у зв’язку з цією Політикою або вашими особистими даними, будь ласка, використовуйте наступні контактні дані:
Компанія PODRAVKA d.d.
Вулиця Анте Старчевича, 32
48 000 Копривниця


Ви можете зв’язатися зі співробітником із захисту даних за адресою: dpo@podravka.hr

Як і коли ми збираємо ваші персональні дані? 

Ми збираємо ваші персональні дані, коли це необхідно для задоволення ваших потреб і запитів, а також для надання послуг або ведення ділової діяльності:

a) у той момент, коли ви заходите на веб-сайт https://vegeta.ua ми збираємо вашу IP-адресу, яка також вважається персональними даними;
b) при реєстрації в якості користувача  або одержувача розсилки новин або інших повідомлень про наші продукти та рекламні акції. В якості контролера, ми попросимо вас ввести ваші персональні дані, такі як адреса електронної пошти, ім’я, прізвище та номер телефону (частина даних позначена як необов’язкові). Законною підставою для обробки ваших даних є ваша згода. Користувач, який підписується на повідомлення про наші продукти і рекламні акції, вводячи свої дані на веб-сторінка https://vegeta.ua/, дає свою згоду на обробку своїх персональних даних. Користувач може відкликати свою згоду в будь-який час, відправивши повідомлення на адресу електронної пошти співробітника із захисту даних;
c) ситуації, коли ми збираємо інші типи даних, такі як дата та час доступу до сторінки, інформація про обладнання, яке ви використовуєте, програмне забезпечення або веб-браузер, операційну систему вашого комп’ютера, версію програми та налаштування мови. Ми можемо збирати інформацію про кліки та доступ до сторінок https://vegeta.ua/, що відтворюється;
d) коли ви звертаєтесь до нашого офісу за допомогою або задаєте питання, щоб скористатися будь-якими Вашими правами, гарантованими чинними нормативними актами;
e) коли ви зв’язуєтеся з нами через соціальні мережі, ми збираємо дані, які ви надали нам під час надсилання запитів; 
f) коли ви берете участь у наших призових іграх, ми обробляємо дані залежно від типу призової гри, про що ми повідомляємо Вам у правилах цієї гри. Дані, які можуть бути оброблені, включають, наприклад, ім’я, прізвище та адресу доставки призу;
g) коли ви заповнюєте анкету про рівень задоволення обслуговуванням, ми обробляємо такі дані, як Ваша IP-адреса;
h) коли ви відправляєте нам будь-який запит щодо нашої пропозиції, ми обробляємо Ваші контактні дані та/або інші дані, які ви надали під час надсилання запиту;
i) коли ви відправляєте заявку на нерекламовану роботу, ми обробляємо такі дані, як ваше ім’я, прізвище, вік, професія, досвід роботи, контактний телефон та інші дані, що містяться у вашій заявці;
j) при реєстрації на веб-сайті зберігаються дата і час IP-адреси суб’єкта даних, призначеної інтернет-провайдером (ISP). Реєстрація за згодою дозволяє нам як контролеру і організатору пропонувати контент або послуги, які можуть бути запропоновані тільки зареєстрованим користувачам в силу характеру їх тематики. Зареєстровані особи можуть в будь-який час змінити персональні дані, надані при реєстрації, або повністю стерти їх із записів,

Компанія PODRAVKA рекомендує всім користувачам сайту уважно ставитися до свого реєстраційного паролю. При виборі символів ми рекомендуємо використовувати комбінацію великих і малих літер і цифр. Використовуйте пароль, що складається щонайменше з шести символів. Ми рекомендуємо періодично змінювати пароль (принаймні раз на рік). 

Вищезазначені конкретні категорії Ваших персональних даних збираються  на підставі згоди, наданої після реєстрації на https://vegeta.ua/ за допомогою спливаючого вікна, або на підставі законного інтересу (наприклад, у випадках, коли файли cookie необхідні для функціонування веб-сайту https://vegeta.ua/, коли ми надсилаємо вам будь-які цікаві сповіщення та / або пропозиції щодо рекламних акцій) або для виконання наших зобов’язань, що випливають з діючих нормативних актів Республіки Хорватія. 

Якщо обробка базується на Вашій згоді, ви маєте право відкликати свою згоду в будь-який час. Повідомлення про відкликання згоди слід надіслати контролеру електронною поштою за адресою dpo@podravka.hr або поштою на адресу компанії PODRAVKA d. d. , вулиця Анте Старчевича 32, 48 000 Копривниця, із зазначенням “Для Спеціаліста із захисту даних”. Відкликання згоди не вплине на законність обробки, заснованої на згоді до її відкликання.

Будь ласка, зверніть увагу на обов’язкові дані, які ми запитуємо у вас; якщо ви не надасте запитувану інформацію, зазначену як обов’язкову, оскільки вона необхідна для виконання запитуваної або очікуваної дії, вам буде заборонено доступ до такої дії або ця дія буде технічно неможливою. 

Підводячи підсумок, можна сказати, що зазвичай ми збираємо ваші персональні дані безпосередньо у вас, коли ви заповнюєте спеціальну форму або коли хочете отримувати нашу розсилку новин.

Ми не використовуємо ваші персональні дані в маркетингових цілях, якщо ви не повідомите нам про свою згоду. Якщо ви хочете, щоб ми надсилали Вам детальну інформацію про наші продукти, події, послуги, пропозиції та рекламні акції, будь ласка, дайте нам свою згоду на це, підписавшись на нашу розсилку новин. 

Компанія PODRAVKA та / або її довірені партнери вважають Ваші персональні дані конфіденційними та належним чином захищають їх.

Які дані ми збираємо безпосередньо від вас і для яких цілей?

Типовими категоріями даних, які ми збираємо від користувачів, є: адреса електронної пошти.

Ми збираємо ваші персональні дані, щоб:

• надати послугу, виконати контракт або забезпечити надання запитуваної послуги
• дозволити використання всіх послуг на веб-сайті https://vegeta.ua/
• відповідати на ваш запит максимально ефективно і обробляти ваші запити
• статистично обробляти дані
• надсилати матеріали або пропозиції або встановлювати контакт
• покращити якість контенту, функціональних можливостей і сервісів

Якими правами на недоторканність приватного життя ви володієте? 

Будь ласка, зверніть увагу, що Ви маєте право у будь-який час попросити у компанії PODRAVKA про наступне: 

• надати вам доступ до Ваших персональних даних

Ви можете запитати у компанії PODRAVKA, які персональні дані вона використовує, і запросити доступ до них. Ви маєте право знати мету обробки, які категорії Ваших персональних даних ми зберігаємо, органи або категорії уповноважених органів, яким ми передаємо Ваші персональні дані, термін зберігання і джерело даних, якщо вони збираються непрямим шляхом.

Ви можете зв’язатися з нами, якщо хочете отримати копію деяких або всіх ваших персональних даних, які ми зберігаємо про вас.

• виправлення неточних даних

Ми хочемо, щоб ваші персональні дані були точними та актуальними. Ви можете попросити нас виправити або видалити дані, які, на вашу думку, є неточними або застарілими. 

• видалення персональних даних

Ви можете вимагати від компанії PODRAVKA припинити обробку або навіть стерти ваші персональні дані. Якщо нам знадобляться ваші персональні дані для виконання договірних зобов’язань перед вами, компанія PODRAVKA не зможе їх виконувати. Крім того, якщо ваші персональні дані потрібні для виконання конкретного юридичного зобов’язання (наприклад, податкового зобов’язання), ми, можливо, не зможемо виконати ваш запит.

• Обмеження доступу до ваших даних (нами та/або третіми особами) у певних процесах або повністю

Якщо ви хочете оскаржити точність будь-яких даних, або якщо вони нам більше не потрібні для обробки, але вони потрібні вам для розгляду будь-яких юридичних претензій, або ви заперечуєте проти обробки з будь-яких підстав, які ми вважаємо законними, ви маєте право вимагати обмеження доступу до ваших даних та їх обробки.

• подати скаргу на те, як ми використовуємо ваші дані

Пам’ятайте, що у вас є право заперечувати проти обробки персональних даних на  підставі, яку компанія PODRAVKA вважає законною. 

• запросити передачу даних іншому контролеру (право на портативність)

Якщо обробка заснована на Вашій згоді або здійснюється автоматично, Ви маєте право запросити передачу даних іншому контролеру.

Щоб скористатися будь-яким з вищевказаних прав, будь ласка, використовуйте контактні дані, зазначені на початку цієї Політики конфіденційності.

Якщо ви вважаєте, що ваші права були порушені, ви маєте право подати скаргу в хорватське агентство із захисту персональних даних за адресою: Selska cesta 136, HR – 10 000, Загреб, e-mail: azop@azop.hr.

Де зберігаються ваші персональні дані?

Ми зберігаємо персональні дані, які збираємо про вас, в безпечному середовищі. Ваші персональні дані захищені від несанкціонованого доступу, розкриття, використання, зміни або знищення будь-якою організацією або приватною особою. 

Оброблені дані зберігаються в наших приміщеннях і в безпечних ІТ-системах, однак іноді ми зберігаємо їх на серверах надійних постачальників послуг в ЄС. 

Компанія PODRAVKA гарантує, що персональні дані зберігаються в надійному місці (включаючи розумні адміністративні, технічні та фізичні запобіжні заходи від несанкціонованого використання, доступу, розкриття, копіювання або зміни), доступ до якого можуть отримати тільки уповноважені особи. Всі уповноважені особи підписують декларацію про конфіденційність.

Дані, зібрані для цілей, викладених у цій Політиці, зберігатимуться лише до тих пір, поки це необхідно для досягнення зазначених цілей. Ваші персональні дані не будуть зберігатися в будь-якій формі, що дозволяє ідентифікувати особу, довше, ніж компанія PODRAVKA вважатиме за необхідне для цілей, для яких вони були зібрані або оброблені. Компанія PODRAVKA зберігатиме певні персональні дані протягом строку, встановленого законом або нормативним актом, що зобов’язує компанію зберігати дані (більш детальна інформація наведена в розділі “Як довго компанія PODRAVKA буде зберігати ваші персональні дані”).

Якщо ви дали нам свою згоду (наприклад, підписалися на нашу розсилку новин або вибрали певну категорію файлів cookies), ми будемо обробляти Ваші персональні дані до тих пір, поки ви не відкличете свою згоду. Якщо ви подаєте законне заперечення проти обробки персональних даних, засноване на законних інтересах, ми не будемо обробляти Ваші персональні дані в майбутньому. 

Крім того, будь ласка, зверніть увагу: у разі порушення судової, адміністративної або позасудової процедури персональні дані можуть зберігатися до закінчення такої процедури, включаючи будь-який період для застосування судового засобу правового захисту. 

Чи обмінюється компанія PODRAVKA даними з третіми особами?

Захист конфіденційності важливий для нас, і ми ніколи не будемо передавати Ваші персональні дані третім особам, за винятком цілей, описаних у цій Політиці. Ми завжди повідомлятимемо вас про спільне використання та передачу ваших даних.

Компанія PODRAVKA співпрацює з іншими компаніями. Це означає, що іноді ми передаємо Ваші персональні дані, використовуючи захищені ІТ-системи. Коли ми це робимо, такі дані передаються на сервери, розташовані в ЄС або в країні, яка забезпечує належний рівень захисту відповідно до законодавства ЄС.

У деяких випадках наші партнери, які надають послуги від імені або за дорученням компанії PODRAVKA, можуть обробляти Ваші дані за межами ЄС. Однак контракти, які ми укладаємо з такими організаціями, зобов’язують їх застосовувати до ваших даних особливі заходи безпеки відповідно до законодавства, що діє в державах – членах ЄС. 

10 липня 2023 року Європейська комісія прийняла нове рішення про достатність заходів (захист персональних даних), що дозволяє вільно передавати персональні дані з Європейського Союзу компаніям у Сполучених Штатах, які беруть участь у програмі про захист конфіденційності ЄС-США.
Рішення про достатність заходів (захист персональних даних) базується на статті 45 GDPR (Генеральний регламент про захист персональних даних) і є механізмом, що забезпечує безпечну та законну передачу даних третім країнам. Компанії в Сполучених Штатах, які хочуть взяти участь у програмі про захист конфіденційності ЄС-США, повинні пройти самосертифікацію та приєднатися до списку програм захисту даних. 

Крім того, якщо наш контрактний партнер знаходиться в Сполучених Штатах, ми вивчимо існуючі контракти та перевіримо стандарти безпеки, які гарантує наш партнер, щоб забезпечити захист усіх наших суб’єктів даних відповідно до останніх стандартів, затверджених та рекомендованих компетентними установами.

Цілями, для яких ми ділимося даними з нашими надійними партнерами, є, наприклад, маркетинг, Обслуговування веб-сайту https://vegeta.ua/, реклама, обробка платежів, відправка (доставка) та інші послуги всередині і за межами компанії https://vegeta.ua/. Ці постачальники послуг зобов’язані, згідно з відповідними контрактами, використовувати надані їм дані строго відповідно до наших керівних принципів і виключно в цілях, точно визначених нами. Ми також зобов’язуємо їх належним чином захищати ваші дані і ставитися до них як до комерційної таємниці.

Раз на рік ми проводимо аудит всіх наших партнерів, щоб переконатися, що захист Ваших персональних даних залишається на необхідному рівні і відповідає чинним нормативним актам.

Як довго компанія PODRAVKA буде зберігати ваші персональні дані? 

Компанія PODRAVKA не буде зберігати ваші персональні дані довше, ніж це необхідно для виконання їх цілей, і в будь-якому випадку не більше 3 років, за винятком випадків, коли закон передбачає більш тривалий термін зберігання (наприклад, дані, пов’язані з одностороннім розірванням договору і скаргами, будуть зберігатися протягом 1 року, дані, пов’язані з дотриманням вашої конфіденційності – на постійній основі, дані, що відносяться до призових ігор – 5 років, адреси електронної пошти для розсилки інформаційних бюлетенів до відкликання згоди, дані про рахунки-фактури – 11 років).

Ви можете дізнатися більше про терміни зберігання даних, зв’язавшись з нашим фахівцем із захисту даних.

З якою метою ми будемо використовувати ваші дані?

Ми можемо використовувати ваші персональні дані кількома різними способами, в основному для виконання наших юридичних та інших зобов’язань перед вами, але іноді також для поліпшення вашого користувацького досвіду на веб-сайті і з міркувань безпеки. 

Цілі, для яких ми використовуємо ваші дані, описані в цій Політиці. Якщо ваші дані обробляються для будь-яких інших цілей, ви будете повідомлені про це до початку такої (нової) обробки.

Розсилка новин

Компанія PODRAVKA хоче надсилати вам сповіщення про свою діяльність та новини, які можуть вас зацікавити. Будь ласка, зверніть увагу, що ви можете відмовитися від розсилки в будь-який час, використовуючи свої права, зазначені в цій Політиці. Для підписки на розсилку новин компанія PODRAVKA збирає: адреси електронної пошти.

Розсилка новин містить так звані пікселі відстеження. Піксель відстеження-це крихітний графічний елемент, вбудований в електронний лист і надісланий у форматі HTML для зберігання та аналізу файлів журналів. Це дозволяє проводити статистичний аналіз ефективності маркетингової кампанії. Використовуючи пікселі відстеження, компанія PODRAVKA може бачити, коли і чи відкривали Ви електронний лист як предмет даних і за якими посиланнями ви переходили. Персональні дані, зібрані за допомогою пікселів відстеження в розсилці новин, зберігаються і аналізуються компанією PODRAVKA в якості контролера, щоб оптимізувати процес відправки новин і адаптувати їх зміст до інтересів суб’єктів даних. 

Cookies

Щоб підтримувати веб-сайт в робочому стані і забезпечувати його функціональність на очікуваному рівні, компанія PODRAVKA використовує технологію, відому як “cookies”. 

Файли cookies – це невеликі файли, які ми надсилаємо на ваш комп’ютер і можемо отримати доступ до них пізніше. Вони можуть бути тимчасовими або постійними. Завдяки файлам cookies ви можете легко здійснювати пошук по нашому веб-сайті. Файли cookies показують нам ваші інтереси та інтереси інших відвідувачів нашого веб-сайту, що допомагає нам покращити його.

Детальніше про файли cookies  читайте в політиці щодо файлів Cookie.

Інші веб-сайти

Інші веб-сайти, до яких можна отримати доступ через веб-сайт https://vegeta.ua/ мають свої власні заяви про конфіденційність і політику конфіденційності даних, а також способи використання і розкриття даних.

Компанія PODRAVKA не несе відповідальності за порядок і умови роботи третіх осіб. 

Компанія PODRAVKA збирає та обробляє персональні дані за допомогою взаємодії з користувачами в соціальних мережах, таких як Facebook, Instagram, LinkedIn і YouTube. Компанія PODRAVKA або відповідальні особи, призначені компанією, можуть переглядати повідомлення та/або пости в зазначених соціальних мережах, але не зберігають і не обробляють персональні дані, зібрані з їх допомогою, особливо ті, які містяться в повідомленнях, за винятком цілей, зазначених у цій Політиці. 

Компанія PODRAVKA використовує бізнес-профіль у сервісах Facebook, YouTube, LinkedIn та Instagram. Ви можете ознайомитися з їх політикою конфіденційності або заявами про конфіденційність і дізнатися, як вони використовують ваші персональні дані, за адресою:

FACEBOOK ONLINE https://www.facebook.com/policy.php
YOUTUBE ONLINE https://policies.google.com/privacy?hl=hr
INSTAGRAM ONLINE https://help.instagram.com/519522125107875
LINKEDIN ONLINE https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy

Якщо у вас є запитання щодо збору та обробки даних Facebook, YouTube, LinkedIn та/або Instagram або ви хочете скористатися одним із прав, гарантованих GDPR (Генеральний регламент про захист персональних даних) прав, будь ласка, зв’яжіться з нами.:

ЛЯ FACEBOOK: META PLATFORMS IRELAND Ltd., Площа Гранд-Канал, 4, гавань Гранд-Канал, Дублін 2, Ірландія

Контактні дані співробітника із захисту даних: https://hr-hr.facebook.com/policy.php https://www.facebook.com/help/contact/540977946302970

Якщо вас не влаштовує спосіб збору та обробки Ваших персональних даних, ви можете звернутися до провідного наглядового органу Facebook, ірландської комісії із захисту даних або хорватського агентства із захисту персональних даних.

На веб-сайті https://vegeta.ua/, https://vegeta.ua/ оскільки контролер має вбудовані функції Facebook. Facebook – це соціальна мережа.

Соціальна мережа – це місце спілкування в Інтернеті, онлайн-спільнота, яка зазвичай дозволяє користувачам спілкуватися один з одним у віртуальному просторі. Соціальна мережа служить платформою для обміну думками та досвідом, а також для надання інтернет-спільноті особистої інформації або інформації, пов’язаної з роботою. Facebook дозволяє своїм користувачам створювати особисті профілі, завантажувати зображення та підключатися через запит друзів.

Facebook належить компанії Meta Platforms Inc., 1 Хакер Вей, Менло Парк, Каліфорнія 94025, США. Якщо користувач Facebook проживає за межами Сполучених Штатів або Канади, контролером є компанія Meta Platforms Ireland Ltd., розташована за адресою: площа Гранд-Канал, 4, гавань Гранд-Канал, Дублін, 2, Ірландія. Meta Platforms Inc., 1 Хакер Вей, Менло Парк, Каліфорнія 94025, США, є незалежним контролером.

При відкритті https://vegeta.ua/ браузер суб’єкта даних відобразить відповідну функцію Facebook, отриману в результаті використання плагіна Facebook. Ви можете ознайомитися зі списком усіх плагінів Facebook за адресою https://developers.facebook.com/docs/plugins/. Ця технічна процедура надає Facebook інформацію про конкретну підсторінку, яку відвідує суб’єкт даних.

Якщо ви ввійшли в систему Facebook як суб’єкт даних, Facebook може відстежувати кожне ваше відвідування веб-сайту https://vegeta.ua/. Ця інформація збирається за допомогою функції Facebook і передається в обліковий запис суб’єкта даних на Facebook. Якщо суб’єкт даних натисне на будь-яку кнопку Facebook, вбудовану в веб-сайт, https://vegeta.ua/, наприклад, кнопку “Подобається”, або відправить коментар, Facebook відправить цю інформацію в особистий аккаунт суб’єкта даних на Facebook і таким чином збереже персональні дані.

Кожного разу, коли суб’єкт даних реєструється у Facebook і одночасно отримує доступ до веб-сайту https://vegeta.ua/, Facebook буде отримувати інформацію про це через функцію Facebook. Це станеться незалежно від того, натисне респондент на ярлик Facebook чи ні. Якщо суб’єкт даних не бажає передавати таку інформацію, він може запобігти цьому, вийшовши з облікового запису Facebook перед входом на веб-сайт https://vegeta.ua/

ДЛЯ YOUTUBE: Google Ireland, Ltd., вулиця Гордон Хаус Барроу, Дублін, 4, Ірландія

Контактні дані співробітника із захисту даних: https://support.google.com/policies/contact/general_privacy_form

Якщо вас не влаштовує спосіб збору та обробки Ваших персональних даних, ви можете звернутися до провідного наглядового органу YouTube, ірландської комісії із захисту даних або хорватського агентства із захисту персональних даних.

На веб-сайті https://vegeta.ua/, контролер впровадив компоненти сервісу YouTube. YouTube – це інтернет-відеоплатформа, яка дозволяє безкоштовно завантажувати, переглядати, оцінювати та коментувати відео. YouTube дозволяє завантажувати всі типи відео, тому ви можете переглядати цілі фільми, телепередачі, музичні відео, трейлери та відео, створені користувачами платформи.

YouTube належить компанії YouTube, LLC, 901 Черрі авеню, Сан-Бруно, Каліфорнія 94066, США. YouTube, LLC, дочірня компанія Google Inc., 1600 Amphitheatre Pkwy, Маунтін-В’ю, Каліфорнія 94043-1351, США. YouTube, LLC, 901 Черрі авеню, Сан-Бруно, Каліфорнія 94066, США. YouTube, LLC, дочірня компанія Google Inc., розташованої за адресою 1600 Amphitheatre Pkwy, Маунтін-В’ю, Каліфорнія 94043-1351, США, вважається незалежним контролером.

Якщо ви увійшли на YouTube в якості користувача сайту (суб’єкта персональних даних), YouTube буде розпізнавати відвідування всіх вкладок, що містять відео з YouTube. Ця інформація буде збиратися YouTube і Google і передаватися в обліковий запис YouTube суб’єкта даних.

YouTube або Google отримають інформацію через компонент YouTube про те, що суб’єкт даних відвідав веб-сайт https://vegeta.ua/ якщо він / вона був зареєстрований на YouTube під час відвідування; це станеться незалежно від того, натиснув суб’єкт даних на відео YouTube чи ні. Якщо ви не хочете дозволяти передавати таку інформацію, ви можете запобігти цьому, вийшовши зі свого облікового запису YouTube перед відкриттям веб-сайту https://vegeta.ua/

ДЛЯ INSTAGRAM: META PLATFORMS Ltd., Площа Гранд-Канал, 4, гавань Гранд-Канал, Дублін 2, Ірландія

Контактні дані співробітника із захисту даних: https://hr-hr.facebook.com/policy.php
https://www.facebook.com/help/contact/540977946302970

Якщо вас не влаштовує спосіб збору та обробки Ваших персональних даних, ви можете звернутися до провідного наглядового органу Instagram, ірландської комісії із захисту даних або хорватського агентства із захисту персональних даних.

Набуття чинності цієї Політики конфіденційності та внесення змін до неї 

Ця Політика вступає в силу з дня її опублікування на даному веб-сайті.

Компанія PODRAVKA залишає за собою право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності та публікувати їх на своєму веб-сайті.