Vegeta logo

Умови використання

Сайт www.vegeta.ua (далі – “сайт”) створений і редагується Podravka d.d. (Далі – «Подравка» або «ми»).

Перше використання сайту означає, що ви повністю ознайомилися з цими Умовами, розумієте і приймаєте їх. Якщо ви не згодні з ними, будь ласка, не заходьте на сайт і не використовуйте його вміст. Якщо у вас є які-небудь питання або сумніви з приводу цих Умов використання, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою info@vegeta.ua

Ми залишаємо за собою право змінювати структуру і зміст сайту та умови використання, тому ми просимо вас час від часу знайомитися з ними, щоб бути обізнаними про можливі зміни. Ми будемо вважати, що подальше використання вами сайту означає вашу згоду з усіма можливими змінами.

Ці умови відносяться до декількох розділів:

1. Умови використання.

2. Авторське право та інші права на інтелектуальну власність.

3. Гарантії і відповідальність.

4. Захист персональних даних, конфіденційність, ідентифікаційні файли (куки).

5. Зміни та термін дії.

1. Умови використання

допустиме використання

Ви можете завантажити і роздрукувати будь-яку інформацію з сайту; ознайомлення з матеріалами та іншим вмістом цього сайту можливо тільки для особистого використання. Публічний показ, трансляція, публікація, зміна, відтворення, поширення, участь в передачі або продажу, копіювання, передача або будь-якої іншої вид використання вмісту цього сайту або будь-якої його частини, так само як підбір і зміна його матеріалів заборонені без письмового дозволу «Подравка» та інших володарів авторського права та інших прав інтелектуальної власності. Якщо такий дозвіл дано, то не дозволяється змінювати або видаляти наявну інформацію, що стосується авторського права і / або товарного знака або іншого права інтелектуальної власності.

Використання в комерційних цілях

Забороняється використовувати данний сайт для торгівлі, продажу та в інших комерційних цілях. Забороняється розміщувати оголошення або збирати пропозиції товарів і послуг без попередньої письмової згоди «Подравка». 

Забороняється передача і публікація непристойного, образливого, вульгарного, загрозливого, неприпустимого або нелегального контенту, а також такого що порушує будь-які права будь-якої особи, і, зокрема, містить віруси або інші шкідливі матеріали. Користувачі самостійно несуть відповідальність за будь-які збитки, завдані діяльністю, що не відповідає вищевикладеному, а також за інші пошкодження, які можуть виникнути в результаті такої діяльності. «Подравка» залишає за собою право (але не обов’язок) видаляти повністю або частково матеріали і контент, які користувачі розміщують на сайті.

Розміщення контенту і матеріалів

При розміщенні контенту і матеріалів на даному сайті (в тому числі, але не обмежуючись, пропозиції, ідеї, малюнки, рецепти), ви автоматично погоджуєтеся надавати (або гарантуєте, що власником матеріалу прямо дозволено таке надання) «Подравка» безвідкличне, постійне і виняткове право і ліцензію на використання, адаптацію та зміну, включення в інші твори, переклад, публікацію, передачу і поширення в усьому світі зазначених матеріалів в будь-якій формі і за допомогою всіх відомих в даний час і в майбутньому інформаційних засобів в будь-яких цілях і безоплатно. Ці умови залишаються в силі після припинення дії цих умов.

2. Авторське право та інші права на інтелектуальну власність

Зміст даного веб-сайту захищено авторським правом, що належить «Подравка», або ліцензованим Podravka d.d. в разі належності третім особам. Podravka d.d. також володіє авторськими правами на редагування, відбір і адаптацію вмісту сайту щодо даного місцезнаходження. Крім того, даний веб-сайт містить товарні знаки, фірмові найменування та інші об’єкти інтелектуальної власності, що належать «Подравка» або третім особам, у відношенні яких «Подравка» є володарем ліцензії. Не допускається вважати, що будь-який контент на сайті є суспільним надбанням. Може знадобитися дозвіл для його відтворення.

Фотографії та відеогалерея

Всі фотографії, зображення, відео, особиста інформація та / або інші матеріали, представлені на сайті, є виключною власністю Podravka d.d. Авторські права та інші права інтелектуальної власності на всі матеріали, що містяться на сайті, належать Podravka d.d. Всі права захищені. Дозвіл на використання цих матеріалів видається тільки для рекламних та інформаційних цілей при публікації їх в газетах, журналах і електронних засобах масової інформації. Будь-яке інше використання матеріалів даного сайту заборонено. Крім того, не дозволяється використовувати будь-який матеріал з сайту в зв’язку з продажем або пропозицією до продажу товарів або послуг будь-якого роду. Дозвіл на використання сайту не може бути відчужено, передано за договором або іншим чином, а будь-яка навмисна передача або спроба передачі, передача за договором або іншим чином вважаються недійсними. При використанні матеріалів даного сайту, користувачі засобів масової інформації без будь-яких обмежень погоджуються з обмеженнями, умовами та вимогами, викладеними в цьому документі.

3. Гарантії і відповідальність

Podravka d.d. вживає розумні зусилля для забезпечення того, щоб сайт містив точну та актуальну інформацію, але не несе відповідальності за її точність і повноту і не дає права скаржитися щодо неї. Крім гарантії на продукцію, про що прямо заявляється Podravka d.d., «Подравка» підкреслює, що всі матеріали і вміст сайту повинні бути прийняті “як є”, і Podravka d.d. не несе відповідальності за будь-які наслідки, які можуть виникнути в результаті різних інтерпретацій матеріалів і контента сайту. Podravka d.d. не гарантує, що сайт буде завжди в наявності і доступний, і що він не буде містити помилок або вірусів. Кожен користувач зобов’язується використовувати сайт на свій власний ризик.

Podravka d.d. не несе відповідальності за збитки і втрати (включаючи, але не обмежуючись прямий або непрямий збиток), що виникли в результаті використання або неможливості використання будь-якої частини цього сайту, або будь-яких матеріалів, опублікованих або розміщених іншими користувачами.

Засоби масової інформації та інші користувачі сайту погоджуються компенсувати Podravka d.d. будь-які претензії, витрати, збитки або зобов’язання, що виникли в результаті недбалого використання матеріалів сайту такими користувачами, в тому числі будь-які прямі, непрямі, випадкові, особливі або подальші збитки.

Крім того, Podravka d.d. і її постачальники не несуть ніякої юридичної відповідальності за точність, повноту або корисність даних, товарів і сервісів, представлених на даному сайті, і не гарантує, що використання інформації, товарів і сервісів не буде порушувати будь-які особисті права.

Відмова від реклами

Посилання тут на будь-який продукт, процес або послугу за допомогою товарних знаків, логотипів, виробника і т.д. не обов’язково означає, що Podravka d.d. або будь-хто з її співробітників або постачальників рекламують, рекомендують або підтримують ці товари, процедури або послуги.

Відмова щодо зовнішніх посилань

Існування зовнішніх гіперпосилань не означає, що Podravka d.d., постачальники або спонсори підтримують такі зовнішні сайти або інформацію, продукти або послуги, що містяться під ними. Podravka d.d. і її співробітники, спонсори і постачальники не контролюють інформацію, що міститься на таких зовнішніх сайтах. Зовнішні посилання на даному сайті розміщені відповідно до політики Podravka d.d., яка не несе відповідальності за зміст будь-яких веб-сторінок, посилання на які ведуть з її сервера. Посилання можуть включати в себе текстові посилання, невеликі зображення, іконки або зображення, які ілюструють посилання, але не рекламують товари або послуги.

4. Захист персональних даних, конфіденційність, ідентифікаційні файли (кукі).

«Подравка» може використовувати так звані ідентифікаційні файли (cookies, кукі) – інформацію, що служить вашим анонімним індивідуальним ідентифікатором таким чином, що сайт посилає її на ваш браузер і зберігає її на вашому комп’ютері. 

Кукі використовуються для забезпечення роботи всіх функцій сайту і надають вам можливість зручного використання сайту.

При доступі до веб-сайту, кукі використовуються для визначення параметрів браузера, але не самих користувачів. Особистість користувача не може бути встановлена ​​з використанням ідентифікаційних файлів. «Подравка» може збирати інформацію за допомогою “точкових маркерів”, “сигналів мережі”, “порожніх GIF-файлів” або аналогічних засобів (в сукупності званих “піксельними ярликами (тегами)»), що дозволяє нам дізнатися, коли конкретний користувач відвідує сайт.

«Подравка» використовує кукі третіх осіб для отримання статистичних даних про відвідування та способи використання сайту. Зібрані відомості включають в себе IP-адреси користувача, дані про браузер, мову, операційні системи та інші стандартні статистичні відомості, що збираються та аналізуються тільки в знеособленій формі в масовому порядку.

Якщо ви не згодні з їх використанням, ідентифікаційні файли можна легко видалити (або запобігти їх надання) з комп’ютера за допомогою налаштувань браузера, які ви використовуєте. Більш детальну інформацію про ідентифікаційні файли можна знайти в політиці конфіденційності VEGETA за адресою (https://www.vegeta.ua/политика-конфіденційності/); додаткова інформація про управління ідентифікаційними файлами доступна в браузері, який ви використовуєте або за адресою www.allaboutcookies.org.

Беручи до уваги, що метою використання ідентифікаційних файлів є поліпшення обслуговування користувачів, що використовують наш веб-сайт, і повноцінна функціональність, зверніть увагу, що, при запобіганні або видаленні ідентифікаційних файлів, ви можете відключити функціонування особливих елементів сайту або викликати його функціонування і зовнішній вигляд в вашому браузері іншим чином.

5. Зміни та термін дії.

Podravka d.d. залишає за собою право змінити або припинити весь або будь-яку частину цього веб-сайту і умови використання в будь-який час. Зміни вступають в силу з моменту їх публікації на цьому сайті або коли користувачі інформуються про них. Умови застосовуються до тих пір, поки вони не припинені вами або Podravka d.d. Ви можете розірвати цю угоду в будь-який час за допомогою припинення використання сайту і видалення всіх матеріалів і контента, завантажених з нього.

Оновлене 07/10/2020.