Vegeta logo

Політика конфіденційності

Особисті дані. Особисті дані – це будь-яка інформація, що відноситься до певної особи, тобто особи, яка може бути ідентифікована прямо або побічно (наприклад, ім’я, прізвище, адресу, номер телефону, адреса електронної пошти тощо).

Мета збору. Ми збираємо особисту інформацію, щоб поліпшити якість змісту, функціональності і послуг vegeta.ua з метою задовольнити ваші інтереси і потреби, для того, щоб інформувати вас про новий і наявному контенті, функціях і послугах vegeta.ua, які могли б представляти інтерес для вас , а також про наші продукти та послуги.

Дані, які ми обробляємо. Доступ до сайту vegeta.ua здійснюється безкоштовно і без реєстрації. Якщо ви вирішите зареєструватися, ви зможете використовувати більше контенту і функціональності сайту vegeta.ua (наприклад, підписатися на отримання новинного бюлетеня або створити профіль за допомогою CV [Резюме]). Надання особистої інформації є добровільним. Ми не обробляємо особисті дані в більшому обсязі, ніж це дійсно необхідно для вашої участі в деяких діях на нашому сайті. Коли ви зареєструєтесь, ми зможемо обробляти наступну особисту інформацію: ім’я користувача, пароль, ім’я та прізвище, адресу електронної пошти). Крім того, якщо ви захочете, у вас є можливість ввести додаткову особисту інформацію.

Ви маєте право відмовитися від отримання рекламної електронної розсилки (інформаційного бюлетеня, повідомлень про новини) шляхом направлення повідомлення в нашу редакцію за адресою info@vegeta.ua або відключити цю функцію самостійно, як пропонується в рекламному листі.

При використанні веб-сайту vegeta.ua як ваші особисті дані, так і інша особиста інформація, введена вами в процесі реєстрації, або та, яка добровільно введена вами, не будуть видимі іншим користувачам (зареєстрованим і незареєстрованим). Реєструючись на сайті vegeta.ua, ви погоджуєтесь, що ваша особиста інформація, яку ви вводите, обробляється з метою і порядку, передбачених в нашій політиці конфіденційності на сайті vegeta.ua.

1. Збір та використання ваших особистих даних.

«Подравка» поважає вашу конфіденційність і обробляє ваші персональні дані чесно і законно.

Ваша згода. Ми обробляємо ваші персональні дані тільки на основі вашої згоди, наданого вільним волевиявленням з однозначною заявою про те, що особисті дані ви зробили доступними для обробки за допомогою реєстрації та використання веб-сайту, як це передбачено в цій політиці конфіденційності. Ви можете підтвердити свою згоду при заповненні відповідної форми на веб-сайті vegeta.ua. За відсутності згоди персональні дані можуть бути зібрані і оброблені у випадках, передбачених законом.

Обробка персональних даних. Персональні дані зберігаються в електронному вигляді. З метою їх захисту ми приймаємо відповідні технічні, організаційні і кадрові заходи щодо захисту персональних даних для запобігання доступу до персональних даних інших користувачів, як і не уповноважених осіб і забезпечуємо їх використання відповідно до мети обробки.

Опитування і анкетування. Іноді на нашому сайті проводяться опитування, дослідження, анкетування. Дані, зібрані за допомогою таких опитувань і анкетування, є конфіденційними і використовуються тільки для потреб «Подравка». Виключно зведені результати таких опитувань і анкетування, тобто досліджень, ми можемо використовувати в цілях зв’язків з громадськістю та поділитися ними з вами на сайті vegeta.ua.

Повідомлення в електронному вигляді. При відправці по електронній пошті листів, що містять ваші особисті дані, за допомогою яких ви можете бути визначені, незалежно від того, чи містить електронна пошта питання або коментар, ми використовуємо цю інформацію виключно з метою виконання ваших запитів. Ваше електронне повідомлення або форма будуть спрямовані третім особам, іншим співробітникам «Подравка» або постачальникам для того, щоб відповісти на ваше запитання, тобто задовольнити ваш запит.

2. Видалення і ваш доступ до особистих даних

Зберігання особистої інформації. Ваша особиста інформація, яку ви зробили для нас доступною при реєстрації, зберігається до тих пір, поки існує сайт vegeta.ua, тобто стільки, скільки триває ваша реєстрація.

Ваш доступ до інформації. Ви маєте право видалити свій обліковий запис (акаунт) в будь-який час. Ви також можете в будь-який час запросити повідомлення про ваші особисті дані, що зберігаються в нашій базі даних особистої інформації користувачів, а також вимагати зміни або видалення всіх або деяких особистих даних. Ви можете направити ваш запит до нас за адресою info@vegeta.ua У разі направлення вами такого запиту, ми докладемо розумні зусилля, щоб перевірити вашу особистість і запобігти несанкціонованій обробку ваших персональних даних.

3. Особисті дані інших користувачів

Залежно від змісту і функціоналу, які ви використовуєте, ми можемо попросити вас надати деяку особисту інформацію про іншу особу для того, щоб програма могла використовувати їх (наприклад, відправка електронної листівки, в якій вказується ім’я та адреса електронної пошти людини, якій ви відправляєте її). Ці особисті дані не обробляються, за винятком випадків, необхідних для реалізації функції, яку ви використовуєте. Ці особисті дані не розкриваються третім особам, за винятком випадків, встановлених законом. Особиста інформація, надана вами таким чином, віддаляється, як тільки виконана функція, якою ви скористалися (наприклад, після відправки електронної листівки).

4. Передача особистої інформації іншим одержувачам

Ваша особиста інформація не надсилається іншим одержувачам, якщо ми не уповноважені вами робити це. Проте, коли це необхідно для реалізації деяких з функцій, контенту або послуги на сайті vegeta.ua, ми вважаємо, що при вашій згоді з контентом, ви погоджуєтеся з відправленням вашої персональної інформації нашим партнерам, що необхідно для реалізації цієї функції. Ми гарантуємо, що наші партнери обробляють персональні дані в порядку, передбаченому цією Політикою конфіденційності на веб-сайті vegeta.ua.

5. Правила захисту персональних даних інших сайтів / третіх сторін і осіб

На веб-сайті vegeta.ua ви знайдете посилання на інші веб-сайти або портали. Правила захисту персональних даних на цих порталах можуть відрізнятися від правил сайту vegeta.ua. Також на сайті vegeta.ua ви можете знайти різні конкурси та акції з просування продуктів або послуг, що проводяться нашими партнерами і рекламодавцями. Такі треті сторони можуть звернутися до вас за певною особистою інформацією. У таких випадках, коли ви посилаєте вашу особисту інформацію безпосередньо третім сторонам або іншим порталам, Умови використання або Політика конфіденційності vegeta.ua не застосовуються.

Наш сайт пропонує функції соціальних мереж, які дозволяють вам обмінюватися особистою інформацією в соціальних мережах. Тому, ми настійно рекомендуємо вам прочитати положення про конфіденційність, що застосовуються іншими веб-сайтами, сайтами соціальних мереж або третіми особами.

6. Обмеження відповідальності

Впроваджуючи доступні технічні, організаційні і кадрові заходи для захисту персональних даних від випадкового або навмисного зловживання, знищення, втрати, несанкціонованої зміни або доступу, ми не можемо гарантувати, що будь-яка частина зібраних особистих даних ніколи не буде випадково розкрита, що суперечить положенням цієї політики конфіденційності.

У межах, дозволених законом, ми виключаємо відповідальність за шкоду, заподіяну користувачам або третім особам в результаті випадкового розкриття особистої інформації.

З огляду на той факт, що ми не маємо ніякого контролю над персональними даними, які ви передаєте при доступі або використанні інших порталів, або безпосередньо третім особам (наприклад, за участю в заходах які фінансуються), в максимальному ступені, дозволеному законом, виключаємо відповідальність за збитки, які можуть виникнути у вас або третіх осіб в результаті надання таким чином особистих даних.

7. Статистика сервера

Наш веб-сервер використовує статистичне програмне забезпечення. Ці програми є стандартним елементом всіх веб-серверів, а не тільки веб-сайту vegeta.ua. Такі статистичні програми дозволяють визначити, який тип інформації є найбільш або найменш цікавим для наших користувачів. Така програма повинна застосовуватися для забезпечення ефективності структури нашого сайту і вимірювання відвідувань сайту vegeta.ua.

8. Безпека даних

Дана комп’ютерна система з метою забезпечення безпеки даних і з метою забезпечення доступності всім користувачам змісту, функціональності і послуг веб-сайту vegeta.ua використовує програмне забезпечення моніторингу відвідувань мережі і виявляє несанкціоновані спроби завантажити або змінити інформацію, а також спроби, які можуть спричинити пошкодження іншим способом. Несанкціоновані спроби завантаження або зміни даних на сайті vegeta.ua суворо заборонені.

Ідентифікаційні файли [куки]

Ми залишаємо за собою право на використання кукі на сайті vegeta.ua.

Що таке кукі [ідентифікаційні файли]? Кукі представляють собою набір даних, що використовуються в якості вашого знеособленого індивідуального ідентифікатора таким чином, що окрема сторінка vegeta.ua, яку ви відвідуєте, направляє його в ваш браузер.

Призначення ідентифікаційних файлів. Коли ви відвідуєте окремі сторінки на сайті vegeta.ua, ми направляємо вам куки, які зберігаються на вашому комп’ютері і використовуються для фіксації інформації про ваші попередні відвідування (наприклад, скільки разів ви відвідували vegeta.ua). Це означає, що при вашому наступному візиті на vegeta.ua ми звернемося до ваших ідентифікаційних файлів для читання даних, записаних в них. Кукі не містять ваших персональних даних, але сприяють швидкому і більш ефективному виведенню інформації, даних і налаштувань, які ви внесли при відвідуванні та використанні vegeta.ua. Доступ до наших ідентифікаційних файлів на вашому комп’ютері не може бути здійснений будь-якими іншими веб-сайтами, які не є частиною vegeta.ua.

vegeta.ua веде запис статистики відвідувань сайту з метою отримання базової інформації про доступ до сайту і зверненнями до нього, використовуючи послугу третьої особи “Google Analytics”. Подальша інформація про дану послугу, що надається третьою особою, і інші призначені для користувача налаштування щодо ідентифікаційних файлів, необхідних для процесу доступу, розташовані за адресою http://www.google.com/analytics/learn/privacy.html.

З метою створення для вас найкращих користувальницьких умов і для реалізації планів щодо майбутніх маркетингових кампаній, публікації контенту, найбільш відповідного вашим інтересам, ми використовуємо інструмент “Google Analytics Demographics and Interest Reporting”, який збирає інформацію про вік, стать і інтереси користувачів.

Сайт використовує Google Analytics для цілей ретаргетінга.

Відключення ідентифікаційних файлів. Ви можете відключити прийом ідентифікаційних файлів сайту vegeta.ua за допомогою відповідного вибору в Інструментах / Налаштуваннях вашого браузера.

9. Захист особистих даних дітей на vegeta.ua

Безпосередньо спілкуючись через мережу Інтернет з дітьми, ми інформовані про особливі проблеми, пов’язаних із захистом їх особистих даних. Наш веб-сайт, який може залучити дітей і акумулювати особисті дані дітей у віці до 14 років, оформлений таким чином, щоб забезпечити захист їх прав і конфіденційність в максимально можливій мірі. У зв’язку з цим ми:

НЕ обробляємо особисті дані, які можуть бути використані для зв’язку з дітьми через мережу Інтернет, за винятком випадків з онлайн іграми. Будь-які такі контактні відомості можуть використовуватися тільки для відповіді на запит дитини і не можуть бути використані для будь-яких інших цілей без попередньої згоди батьків;

НЕ обробляємо особисті контактні відомості поза мережею для будь-яких цілей, за винятком присудження винагород (преміювання);

НЕ розкриваємо особисті ідентифікаційні дані третім особам. Звичайно, на нашому сайті ми організуємо і представляємо конкурси, які можуть залучити дітей. Інформація, яку збирають в призових іграх, не використовується нами для будь-яких цілей, за винятком завершення гри, і не надається будь-кому поза «Подравка» (виняток може бути тільки щодо раніше згаданих постачальників).

НЕ дозволяйте дітям публічно розміщувати або іншим чином поширювати свої особисті контактні відомості або направляти інші матеріали. Поки триває участь в конкурсі, ми не заохочуємо дітей до розголошення будь-яких відомостей більше, ніж це необхідно для участі в конкурсі або подібної діяльності.

Ми можемо дозволити дітям направляти нам електронні листи або направляти в формі електронної листівки електронні листи друзям через наш сайт. В цьому випадку ми відповідаємо на це повідомлення електронної пошти або пересилаємо його, в залежності від ситуації, але не зберігаємо імена, адреси або електронні повідомлення в нашій операційній базі даних, а також не розкриваємо таку інформацію третім особам.

В якості одного з батьків або опікуна ви маєте право запросити надання всієї необхідної інформації про вашу дитину, яку ми отримали на нашому веб-сайті; ви можете вимагати видалення такої інформації (якщо така інформація все ще зберігається в нашій базі даних), і / або заборонити нам використовувати інформацію про вашу дитину. Якщо ви є батьком і бажаєте скористатися даним правом, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою info@vegeta.ua

Контроль

Ви можете в будь-який час запросити надання всіх особистих даних, які ми могли отримати від вас. Ви можете запитати відомості про оновлення інформації, її виправлення або видалення (якщо інформація все ще зберігається в нашій базі даних), або попередити подальше використання цієї інформації. Якщо ви бажаєте скористатися даним правом, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою info@vegeta.ua

Посилання

Ми докладаємо всіх залежних від нас зусиль з метою щоб упевнитися, що всі посилання на інші сайти, запропоновані на vegeta.ua, направляють вас і / або вашу дитину на якісні веб-сторінки, які не заохочують чогось негативного. Однак, так як веб-сайти і адреси в мережі Інтернет змінюються швидко, ми не завжди можемо ручатися за якість контенту всіх веб-сторінок, на які ми надаємо посилання.

У разі питань або сумнівів, пов’язаних з Політикою щодо особистих даних vegeta.ua, або щодо вашої взаємодії з даним веб-сайтом, будь ласка, звертайтесь до нас за адресою info@vegeta.ua

Зміна і припинення дії Політики щодо особистих даних vegeta.ua

Podravka d.d. зберігає за собою право змінити або в будь-який час припинити повністю або в будь-якій частині даний веб-сайт або Політику щодо особистих даних vegeta.ua. Зміни вступають в силу з моменту публікації на даному сайті або коли користувачі повідомляються про них. Політика щодо особистих даних застосовується до моменту її припинення вами або Podravka d.d. Припинення з вашого боку, що можливо в будь-який момент, означає, що ви припинили використання даного сайту і всіх матеріалів і контента, завантажених або використаних на даному сайті.

Контактна особа з Політики щодо особистих даних

Podravka d.d.

Ante Starčevića 32.

HR – 48000 Koprivnica

Хорватія

tel. +38548/653-077

fax. +38548/653-088

mob. +38599/6651-783

info@vegeta.ua

Оновлено 08.10.2020.

Ми поважаємо вашу конфіденційність

Для того, щоб наш сайт працював належним чином і постійно вдосконалював наші послуги, ми використовуємо файли cookie. Якщо ви хочете відключити використання файлів cookie, деякі частини сторінки можуть стати недоступними. Докладніше дивись Умови використання.

Види файлів cookie

Налаштування